LIFE Β’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών – Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανδρών – Β΄ Φάση – Α΄ Γκρουπ (θέσεις 1-8)

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Κυρ-23/01/2214:00ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΕ Αγίας Παρασκευής0-3
(15-25,22-25,18-25)
Σαβ-29/01/2221:00ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΟ Οδυσσέας1-3
(16-25,25-21,22-25,28-30)
Κυρ-30/01/2220:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΓΣ Κερατέας0-3
(17-25,19-25,16-25)
Δευ-31/01/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Ίωνες ΑΣΠ3-2
(22-25,23-25,25-18,25-22,15-12)
02η αγωνιστική
Πεμ-20/01/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-18,25-18,25-22)
Πεμ-20/01/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Οδυσσέας3-0
(25-23,25-17,25-19)
Παρ-21/01/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – Πανελλήνιος ΓΣ3-1
(22-25,25-22,25-14,25-19)
Παρ-21/01/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-2
(25-16,23-25,25-20,20-25,15-11)
03η αγωνιστική
Κυρ-13/02/2221:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕ Αγίας Παρασκευής0-3
(16-25,16-25,19-25)
Κυρ-20/02/2220:00Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – Ίωνες ΑΣΠ3-1
(20-25,25-22,25-20,25-23)
Δευ-21/02/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Παγκρατίου3-1
(25-22,25-22,17-25,25-16)
Σαβ-26/02/2221:15ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΓΣ Κερατέας0-3
(13-25,18-25,21-25)
04η αγωνιστική
Πεμ-3/02/2221:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕ Αμπελοκήπων1-3
(19-25,25-16,14-25,21-25)
Πεμ-3/02/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΟ Οδυσσέας3-1
(25-22,25-15,20-25,27-25)
Πεμ-3/02/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – Ίωνες ΑΣΠ3-2
(25-23,23-25,23-25,25-22,15-10)
Παρ-4/02/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-0
(25-20,25-20,25-11)
05η αγωνιστική
Πεμ-10/02/2221:30ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – Πανελλήνιος ΓΣ3-2
(20-25,25-23,25-14,13-25,15-10)
Πεμ-10/02/2221:45Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – ΑΟ Παγκρατίου1-3
(22-25,24-26,25-19,19-25)
Παρ-11/02/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΓΣ Κερατέας0-3
(23-25,19-25,17-25)
Δευ-14/03/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Αγίας Παρασκευής0-3
(19-25,22-25,21-25)
06η αγωνιστική
Πεμ-17/02/2221:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Οδυσσέας1-3
(23-25,25-23,16-25,21-25)
Πεμ-17/02/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΓΣ Κερατέας0-3
(19-25,24-26,22-25)
Πεμ-17/02/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-0
(25-17,25-20,25-16)
Παρ-18/02/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – Ίωνες ΑΣΠ3-1
(25-22,18-25,25-22,25-17)
07η αγωνιστική
Πεμ-24/02/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΟ Παγκρατίου3-1
(24-26,25-16,25-16,25-21)
Πεμ-24/02/2221:45Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – ΑΕ Αμπελοκήπων1-3
(21-25,25-23,21-25,17-25)
Πεμ-24/02/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕ Αγίας Παρασκευής0-3
(17-25,18-25,19-25)
Παρ-25/02/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – Πανελλήνιος ΓΣ3-0
(25-15,25-17,25-18)
08η αγωνιστική
Πεμ-3/03/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – Πανελλήνιος ΓΣ3-0
(25-22,25-22,26-24)
Πεμ-3/03/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Παγκρατίου3-0
(25-17,25-14,25-17)
Πεμ-3/03/2221:45Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-0
(25-19,25-18,25-19)
Παρ-4/03/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΕ Αμπελοκήπων2-3
(25-23,26-28,27-25,22-25,6-15)
09η αγωνιστική
Πεμ-10/03/2221:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Παγκρατίου0-3
(21-25,21-25,17-25)
Πεμ-10/03/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Κερατέας3-1
(25-21,16-25,25-22,31-29)
Πεμ-10/03/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – Ίωνες ΑΣΠ1-3
(25-22,18-25,15-25,19-25)
Πεμ-10/03/2221:45Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – ΑΕ Αγίας Παρασκευής1-3
(21-25,25-23,19-25,22-25)
10η αγωνιστική
Πεμ-17/03/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-0
(25-17,25-21,25-20)
Πεμ-17/03/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – Πανελλήνιος ΓΣ3-1
(25-15,25-14,23-25,25-9)
Παρ-18/03/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΕ Αμπελοκήπων1-3
(18-25,25-20,19-25,19-25)
Παρ-18/03/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΟ Οδυσσέας1-3
(20-25,25-20,25-27,23-25)
11η αγωνιστική
Πεμ-24/03/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΟ Παγκρατίου1-3
(25-18,21-25,23-25,20-25)
Πεμ-24/03/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Πανελλήνιος ΓΣ3-0
(25-15,25-13,25-17)
Πεμ-24/03/2221:45Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – ΓΣ Κερατέας2-3
(25-21,13-25,25-23,23-25,11-15)
Πεμ-24/03/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΕ Αγίας Παρασκευής1-3
(18-25,22-25,25-11,22-25)
12η αγωνιστική
Πεμ-31/03/2221:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου2-3
(22-25,25-21,23-25,25-15,10-15)
Πεμ-31/03/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – Ίωνες ΑΣΠ3-0
(25-18,25-19,25-20)
Πεμ-31/03/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-17,25-14,25-19)
Παρ-1/04/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΟ Οδυσσέας3-2
(21-25,25-21,18-25,25-21,15-8)
13η αγωνιστική
Πεμ-7/04/2221:30Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΕ Αγίας Παρασκευής3-0
(27-25,25-19,25-21)
Πεμ-7/04/2221:45Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΟ Οδυσσέας – Πανελλήνιος ΓΣ3-0
(25-14,25-12,25-20)
Πεμ-7/04/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕ Αμπελοκήπων1-3
(21-25,25-22,19-25,15-25)
Παρ-8/04/2221:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΟ Παγκρατίου2-3
(25-14,16-25,25-22,20-25,13-15)
14η αγωνιστική
Πεμ-14/04/2221:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – Ίωνες ΑΣΠ1-3
(32-34,15-25,25-23,8-25)
Πεμ-14/04/2221:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-0
(25-16,25-12,25-22)
Πεμ-14/04/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Οδυσσέας1-3
(18-25,20-25,25-22,26-28)
Παρ-15/04/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΓΣ Κερατέας0-3
(21-25,23-25,19-25)

LIFE Β’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών – Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανδρών – Α΄ Φάση – Α΄ Όμιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Ίωνες ΑΣΠ – Ρεπό
Κυρ-24/10/2116:30ΜετςΓΣ Εθνικός – ΑΟ Παγκρατίου0-3
(18-25,17-25,16-25)
Κυρ-24/10/2120:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΓΣ Κυψέλης3-0
(25-13,25-20,25-21)
Τετ-27/10/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(24-26,22-25,23-25)
Παρ-29/10/2121:45ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΕΑΟ Σπάτων3-0
(25-20,25-20,25-18)
02η αγωνιστική
ΕΑΟ Σπάτων – Ρεπό
Πεμ-21/10/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΓΣ Κυψέλης – ΓΣ Εθνικός0-3
(21-25,16-25,22-25)
Πεμ-21/10/2121:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Πανελλήνιος ΓΣ3-2
(25-20,22-25,22-25,25-17,15-10)
Παρ-22/10/2121:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΟΠΕ Χαλκίδας3-1
(27-29,25-11,25-18,30-28)
Παρ-22/10/2121:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΕ Γκράβας3-0
(25-23,25-19,25-17)
03η αγωνιστική
ΟΠΕ Χαλκίδας – Ρεπό
Πεμ-4/11/2121:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Παγκρατίου3-1
(31-29,25-20,14-25,26-24)
Πεμ-4/11/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΓΣ Κυψέλης1-3
(25-20,18-25,21-25,18-25)
Παρ-5/11/2121:45ΜετςΓΣ Εθνικός – Ίωνες ΑΣΠ0-3
(15-25,11-25,13-25)
Παρ-5/11/2121:45Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(16-25,23-25,19-25)
04η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ρεπό
Πεμ-11/11/2121:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΓΣ Εθνικός3-0
(25-13,25-16,25-12)
Πεμ-11/11/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΓΣ Κυψέλης – Πανελλήνιος ΓΣ2-3
(25-17,20-25,20-25,25-22,6-15)
Παρ-12/11/2121:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΕ Γκράβας3-0
(25-22,25-15,25-19)
Παρ-12/11/2121:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΕΑΟ Σπάτων3-0
(25-13,26-24,25-20)
05η αγωνιστική
ΓΣ Εθνικός – Ρεπό
Πεμ-18/11/2121:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – Ίωνες ΑΣΠ2-3
(21-25,27-25,22-25,25-21,13-15)
Πεμ-18/11/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΟΠΕ Χαλκίδας3-1
(25-21,16-25,25-23,25-21)
Πεμ-18/11/2121:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Παγκρατίου3-2
(25-16,25-13,21-25,23-25,15-13)
Παρ-19/11/2121:45Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΓΣ Κυψέλης3-2
(25-22,25-17,15-25,18-25,15-4)
06η αγωνιστική
ΑΟ Παγκρατίου – Ρεπό
Πεμ-25/11/2121:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – Πανελλήνιος ΓΣ3-1
(23-25,25-21,25-22,25-21)
Πεμ-25/11/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΓΣ Κυψέλης – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(9-25,18-25,11-25)
Παρ-26/11/2121:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΕΑΟ Σπάτων3-0
(25-19,25-20,25-20)
Παρ-26/11/2121:45ΜετςΓΣ Εθνικός – ΑΕ Γκράβας0-3
(19-25,14-25,25-27)
07η αγωνιστική
ΑΕ Γκράβας – Ρεπό
Πεμ-2/12/2121:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΓΣ Εθνικός3-0
(25-20,25-14,25-19)
Πεμ-2/12/2121:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Ίωνες ΑΣΠ0-3
(12-25,23-25,18-25)
Πεμ-2/12/2121:45Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΟΠΕ Χαλκίδας1-3
(23-25,25-23,15-25,15-25)
Παρ-3/12/2121:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΓΣ Κυψέλης3-1
(25-16,19-25,25-14,25-20)
08η αγωνιστική
ΓΣ Κυψέλης – Ρεπό
Πεμ-9/12/2121:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-14,25-14,25-19)
Πεμ-9/12/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – Πανελλήνιος ΓΣ1-3
(25-21,20-25,16-25,20-25)
Παρ-10/12/2121:455ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΟ Παγκρατίου1-3
(22-25,25-22,16-25,23-25)
Παρ-10/12/2121:45ΜετςΓΣ Εθνικός – ΕΑΟ Σπάτων1-3
(21-25,25-23,13-25,15-25)
09η αγωνιστική
Πανελλήνιος ΓΣ – Ρεπό
Πεμ-16/12/2121:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΓΣ Κυψέλης – Ίωνες ΑΣΠ0-3
(20-25,17-25,11-25)
Πεμ-16/12/2121:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Εθνικός3-1
(25-16,25-12,27-29,25-14)
Πεμ-16/12/2121:45Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΕ Γκράβας0-3
(19-25,21-25,11-25)
Παρ-17/12/2121:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΟΠΕ Χαλκίδας3-1
(25-16,23-25,25-19,25-21)