LIFE Β΄ Εθνική Κατηγορία Ανδρών – Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανδρών – Α΄ Φάση – Β΄ Όμιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2022 – 2023
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – Ρεπό
Πεμ-13/10/2221:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΑΕ Γκράβας3-0
(25-13,25-17,25-20)
Πεμ-13/10/2221:45ΣτρέφηΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού – ΑΟ Νηρεύς0-3
(20-25,9-25,15-25)
Πεμ-13/10/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Παγκρατίου2-3
(25-22,23-25,25-22,15-25,16-18)
Παρ-14/10/2221:45ΜετςΓΣ Εθνικός – ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 20040-3
(13-25,16-25,17-25)
02η αγωνιστική
ΑΕ Γκράβας – Ρεπό
Πεμ-20/10/2221:30ΠεύκηςΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 – ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού3-0
(25-9,25-14,25-18)
Πεμ-20/10/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΓΣ Εθνικός3-1
(25-20,21-25,27-25,25-17)
Πεμ-20/10/2221:45ΣτρέφηΑΟ Νηρεύς – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(10-25,17-25,18-25)
Παρ-21/10/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΟΠΕ Χαλκίδας3-1
(20-25,25-17,25-21,25-11)
03η αγωνιστική
ΓΣ Εθνικός – Ρεπό
Τετ-26/10/2221:30ΓαλατσίουΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου0-3
(17-25,18-25,17-25)
Πεμ-27/10/2221:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΑΟ Νηρεύς3-0
(25-12,26-24,25-19)
Πεμ-27/10/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 20041-3
(20-25,23-25,26-24,18-25)
Πεμ-27/10/2221:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΟ Παγκρατίου0-3
(12-25,22-25,19-25)
04η αγωνιστική
ΑΟ Παγκρατίου – Ρεπό
Πεμ-3/11/2221:30ΠεύκηςΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 – ΟΠΕ Χαλκίδας3-2
(22-25,22-25,25-21,26-24,15-9)
Πεμ-3/11/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕ Αμπελοκήπων1-3
(25-20,16-25,19-25,18-25)
Πεμ-3/11/2221:45ΣτρέφηΑΟ Νηρεύς – ΑΕ Γκράβας1-3
(19-25,18-25,26-24,23-25)
Παρ-4/11/2221:45ΜετςΓΣ Εθνικός – ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού3-0
(25-21,25-14,25-13)
05η αγωνιστική
ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού – Ρεπό
Πεμ-10/11/2221:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-0
(25-14,25-18,25-20)
Πεμ-10/11/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Εθνικός3-0
(25-19,25-17,25-15)
Πεμ-10/11/2221:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 20040-3
(16-25,18-25,17-25)
Παρ-11/11/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΟ Νηρεύς3-0
(25-16,25-21,25-21)
06η αγωνιστική
ΑΟ Νηρεύς – Ρεπό
Πεμ-17/11/2221:30ΠεύκηςΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 – ΑΟ Παγκρατίου1-3
(25-18,17-25,20-25,16-25)
Πεμ-17/11/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕ Γκράβας1-3
(25-12,23-25,22-25,17-25)
Παρ-18/11/2221:45ΜετςΓΣ Εθνικός – ΟΠΕ Χαλκίδας0-3
(16-25,18-25,19-25)
Δευ-21/11/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(6-25,14-25,13-25)
07η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ρεπό
Πεμ-24/11/2221:30Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη)ΟΠΕ Χαλκίδας – ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού3-0
(25-14,25-10,25-19)
Πεμ-24/11/2221:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΓΣ Εθνικός3-0
(25-20,25-20,27-25)
Πεμ-24/11/2221:45ΣτρέφηΑΟ Νηρεύς – ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 20040-3
(20-25,11-25,19-25)
Παρ-25/11/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-1
(25-23,25-20,20-25,25-15)
08η αγωνιστική
ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 – Ρεπό
Πεμ-1/12/2221:45ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΟ Νηρεύς
Πεμ-1/12/2221:45ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΟΠΕ Χαλκίδας
Παρ-2/12/2221:45ΜετςΓΣ Εθνικός – ΑΟ Παγκρατίου
Σαβ-3/12/2221:00Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού – ΑΕ Γκράβας
09η αγωνιστική
ΟΠΕ Χαλκίδας – Ρεπό
Πεμ-8/12/2221:30ΠεύκηςΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
Πεμ-8/12/2221:45ΣτρέφηΑΟ Νηρεύς – ΓΣ Εθνικός
Πεμ-8/12/2221:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Παρ-9/12/2221:45ΜετςΑΟ Παγκρατίου – ΑΣ Άτλας Δάφνης Υμηττού