Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ18 – Γ΄ Φάση – Α΄ Γκρουπ (θέσεις 9-12)

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Σαβ-5/02/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣ Παπάγου1-3
(17-25,25-19,21-25,23-25)
Σαβ-5/02/2221:00ΆνοιξηςΑΟ Άνοιξης – ΓΣ Απόλλων3-1
(27-25,25-18,25-13,25-16)
02η αγωνιστική
Σαβ-12/02/2216:30ΑπόλλωναΓΣ Απόλλων – ΑΣ Παπάγου3-0
(25-9,25-11,25-14)
Σαβ-12/02/2221:00ΆνοιξηςΑΟ Άνοιξης – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(21-25,19-25,18-25)
03η αγωνιστική
Σαβ-19/02/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Απόλλων3-0
(25-20,28-26,25-18)
Σαβ-19/02/2217:30ΠαπάγουΑΣ Παπάγου – ΑΟ Άνοιξης3-1
(18-25,25-22,25-14,25-16)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ18 – Β΄ Φάση – Α΄ Γκρουπ – Γ΄ Όμιλος (θέσεις 1-24)

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Σαβ-4/12/2113:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Νέοι Βύρωνος1-3
(25-19,18-25,12-25,17-25)
Σαβ-4/12/2118:30Αγ.ΣτεφάνουΑΟ Αγίου Στεφάνου – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(9-25,17-25,14-25)
Σαβ-4/12/2120:00Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης0-3
(1-25,14-25,17-25)
02η αγωνιστική
Σαβ-11/12/2115:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΟ Αγίου Στεφάνου3-0
(25-10,25-9,25-23)
Σαβ-11/12/2119:30Νέο Κλειστό ΜεταμόρφωσηςΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-13,25-21,25-10)
Σαβ-11/12/2120:00Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – Πανελλήνιος ΓΣ3-1
(23-25,25-21,25-20,25-10)
03η αγωνιστική
Σαβ-18/12/2113:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης0-3
(6-25,13-25,13-25)
Σαβ-18/12/2114:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέοι Βύρωνος0-3
(15-25,18-25,12-25)
Σαβ-18/12/2120:30Αγ.ΣτεφάνουΑΟ Αγίου Στεφάνου – ΓΣ Κερατέας3-0
(25-16,25-18,25-16)
04η αγωνιστική
Σαβ-22/01/2213:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Αγίου Στεφάνου0-3
(11-25,21-25,16-25)
Σαβ-22/01/2220:00Κερατέας (Ι. Μέγγουλης)ΓΣ Κερατέας – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(16-25,14-25,12-25)
Σαβ-22/01/2220:45Νέο Κλειστό ΜεταμόρφωσηςΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΟ Νέοι Βύρωνος3-0
(25-11,25-23,25-20)
05η αγωνιστική
Σαβ-29/01/2211:30ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Πανελλήνιος ΓΣ2-3
(25-12,24-26,25-16,25-27,19-21)
Σαβ-29/01/2215:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΓΣ Κερατέας3-0
(25-10,25-10,25-16)
Σαβ-29/01/2218:30Αγ.ΣτεφάνουΑΟ Αγίου Στεφάνου – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης0-3
(13-25,12-25,18-25)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ18 – Α΄ Φάση – Ε’ ‘Ομιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Σαβ-9/10/2114:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών3-0
(25-9,25-11,25-6)
Σαβ-9/10/2117:00Λύκειο ΜελισσίωνΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” – ΑΟ Ηλυσιακός3-0
(25-18,25-20,25-21)
Σαβ-9/10/2119:303ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Αγίας Παρασκευής3-1
(17-25,25-18,25-23,25-13)
Κυρ-10/10/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΓΑΣ Χολαργού3-0
(25-2,25-10,25-11)
02η αγωνιστική
Σαβ-16/10/2114:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος”1-3
(15-25,25-20,20-25,14-25)
Σαβ-16/10/2119:00Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Γκράβας0-3
(10-25,16-25,10-25)
Κυρ-17/10/2110:00ΙλισίωνΑΟ Ηλυσιακός – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου3-0
(25-5,25-15,25-6)
Σαβ-20/11/2112:00Κολλέγιο ΑθηνώνΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – ΓΑΣ Χολαργού3-1
(25-18,25-16,22-25,25-8)
03η αγωνιστική
Σαβ-23/10/2117:00Λύκειο ΜελισσίωνΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” – ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών3-0
(25-6,25-6,25-7)
Σαβ-23/10/2119:303ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(7-25,18-25,11-25)
Κυρ-24/10/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΟ Ηλυσιακός3-1
(25-20,25-20,16-25,25-16)
Κυρ-24/10/2120:30Αγίας ΠαρασκευήςΓΑΣ Χολαργού – ΑΕ Αγίας Παρασκευής0-3
(22-25,20-25,15-25)
04η αγωνιστική
Σαβ-30/10/2114:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Γκράβας3-0
(25-12,25-17,25-9)
Σαβ-30/10/2116:00Λύκειο ΜελισσίωνΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου3-0
(25-9,25-4,25-16)
Κυρ-31/10/2110:00ΙλισίωνΑΟ Ηλυσιακός – ΓΑΣ Χολαργού3-0
(25-11,25-8,25-10)
Κυρ-31/10/2112:30Κολλέγιο ΑθηνώνΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – ΑΕ Αγίας Παρασκευής2-3
(16-25,13-25,25-18,25-18,12-15)
05η αγωνιστική
Σαβ-6/11/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος”0-3
(7-25,13-25,16-25)
Σαβ-6/11/2114:00Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Ηλυσιακός0-3
(8-25,18-25,22-25)
Σαβ-6/11/2119:303ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών3-2
(21-25,25-20,25-8,18-25,15-12)
Κυρ-7/11/2109:00ΧολαργούΓΑΣ Χολαργού – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(7-25,17-25,8-25)
06η αγωνιστική
Σαβ-13/11/2114:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Αγίας Παρασκευής3-0
(25-12,25-11,25-13)
Σαβ-13/11/2117:00Λύκειο ΜελισσίωνΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” – ΓΑΣ Χολαργού3-0
(25-6,25-13,25-12)
Σαβ-13/11/2119:303ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Γκράβας0-3
(14-25,19-25,12-25)
Κυρ-14/11/2112:30Κολλέγιο ΑθηνώνΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – ΑΟ Ηλυσιακός1-3
(25-23,21-25,21-25,12-25)
07η αγωνιστική
Σαβ-20/11/2119:00Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος”0-3
(5-25,4-25,8-25)
Κυρ-21/11/2109:00ΧολαργούΓΑΣ Χολαργού – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου0-3
(8-25,16-25,15-25)
Κυρ-21/11/2110:00ΙλισίωνΑΟ Ηλυσιακός – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(21-25,17-25,15-25)
Κυρ-21/11/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών3-0
(25-12,25-18,25-9)