Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ18 εκτός Συναγωνισμού 3 (πρώην Κορασίδων Ε.Σ. 3) – Α΄ Φαση – Β΄ Όμιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2019 – 2020
Πρόγραμμα Αγώνων
Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Συνάντηση Αποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Νέοι Βύρωνος – Ρεπό
Σαβ-5/10/19 11:20 Γουδή ΑΚ Ζωγράφου – ΑΕΚ 1-3
(22-25,19-25,25-18,25-27)
Σαβ-5/10/19 20:00 Καρέα (Τάκης Παπαγεωργίου) ΑΟ Καρέα – Παναθηναϊκός ΑΟ 3-0
(25-9,25-13,25-19)
Κυρ-6/10/19 11:45 Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης) ΑΕ Γκράβας – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου 3-0
(25-13,25-14,25-17)
Κυρ-6/10/19 17:00 Μετς Α΄ ΑΟ Κωφών – ΑΕ Αμπελοκήπων 0-3
(9-25,12-25,5-25)
02η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ρεπό
Σαβ-12/10/19 14:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρέα 3-1
(25-9,13-25,25-22,25-22)
Σαβ-12/10/19 16:00 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΚ Ζωγράφου 0-3
(23-25,10-25,24-26)
Σαβ-12/10/19 19:30 3ο Λύκειο Αγ.Δημητρίου ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Κωφών 3-1
(25-16,24-26,25-15,25-12)
Κυρ-13/10/19 15:00 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Γκράβας 3-0
(25-8,25-21,25-18)
03η αγωνιστική
ΑΕ Γκράβας – Ρεπό
Σαβ-19/10/19 11:20 Γουδή ΑΚ Ζωγράφου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Σαβ-19/10/19 20:00 Καρέα (Τάκης Παπαγεωργίου) ΑΟ Καρέα – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου
Κυρ-20/10/19 12:00 Μετς Α΄ ΑΟ Κωφών – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-20/10/19 19:00 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
04η αγωνιστική
Παναθηναϊκός ΑΟ – Ρεπό
Σαβ-26/10/19 19:30 3ο Λύκειο Αγ.Δημητρίου ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – ΑΚ Ζωγράφου
Κυρ-27/10/19 11:30 Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης) ΑΕ Γκράβας – ΑΟ Κωφών
Κυρ-27/10/19 15:00 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος – ΑΟ Καρέα
Κυρ-27/10/19 17:00 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΚ
05η αγωνιστική
ΑΟ Κωφών – Ρεπό
Σαβ-2/11/19 11:20 Γουδή ΑΚ Ζωγράφου – Νέοι Βύρωνος
Σαβ-2/11/19 16:00 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕ Αμπελοκήπων
Σαβ-2/11/19 19:00 Καρέα (Τάκης Παπαγεωργίου) ΑΟ Καρέα – ΑΕ Γκράβας
Κυρ-3/11/19 21:00 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου
06η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ρεπό
Σαβ-9/11/19 19:30 3ο Λύκειο Αγ.Δημητρίου ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – Παναθηναϊκός ΑΟ
Κυρ-10/11/19 11:30 Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης) ΑΕ Γκράβας – ΑΚ Ζωγράφου
Κυρ-10/11/19 12:00 Μετς Α΄ ΑΟ Κωφών – ΑΟ Καρέα
Κυρ-10/11/19 15:00 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος – ΑΕΚ
07η αγωνιστική
ΑΟ Καρέα – Ρεπό
Σαβ-16/11/19 11:20 Γουδή ΑΚ Ζωγράφου – ΑΟ Κωφών
Σαβ-16/11/19 14:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου
Σαβ-16/11/19 16:00 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-17/11/19 15:00 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ – ΑΕ Γκράβας
08η αγωνιστική
ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – Ρεπό
Σαβ-23/11/19 21:00 Καρέα (Τάκης Παπαγεωργίου) ΑΟ Καρέα – ΑΚ Ζωγράφου
Κυρ-24/11/19 11:30 Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης) ΑΕ Γκράβας – Παναθηναϊκός ΑΟ
Κυρ-24/11/19 12:00 Μετς Α΄ ΑΟ Κωφών – ΑΕΚ
Κυρ-24/11/19 17:00 Μυρακτής Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Αμπελοκήπων
09η αγωνιστική
ΑΚ Ζωγράφου – Ρεπό
Σαβ-30/11/19 14:15 ΑΚ Γουδή ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Γκράβας
Σαβ-30/11/19 16:00 Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Κωφών
Σαβ-30/11/19 19:30 3ο Λύκειο Αγ.Δημητρίου ΑΟ “Ηρακλής” Αγίου Δημητρίου – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-1/12/19 19:00 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ – ΑΟ Καρέα