Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ16 – Β΄ Φάση – Γ΄ Γκρουπ – Β’ Όμιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Σαβ-14/05/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου2-3
(23-25,25-20,25-20,24-26,12-15)
Κυρ-15/05/2217:005ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΕΑΟ Σπάτων3-0
(25-8,25-19,25-12)
02η αγωνιστική
Σαβ-21/05/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Ίωνες ΑΣΠ1-3
(16-25,25-22,16-25,20-25)
Κυρ-22/05/2220:00Κοκκινιάς ΑμαρουσίουΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – ΕΑΟ Σπάτων3-2
(25-16,21-25,22-25,25-11,15-8)
03η αγωνιστική
Σαβ-28/05/2219:30Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(8-25,22-25,11-25)
Κυρ-29/05/2215:005ο Γυμνάσιο Ν.ΙωνίαςΊωνες ΑΣΠ – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου3-1
(25-10,25-17,24-26,25-14)

Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ16 – Α΄ Φάση – Δ’ ‘Ομιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Σαβ-26/02/2211:30ΑΚ ΓουδήΑΕ Γκύζη Πολυγώνου – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου0-3
(11-25,8-25,19-25)
Σαβ-26/02/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού3-0
(25-16,25-9,25-17)
Κυρ-27/02/2213:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – Παναθηναϊκός ΑΟ0-3
(11-25,12-25,17-25)
Κυρ-27/02/2219:3020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΠΣ Ορφέας – ΑΕ Γκράβας0-3
(7-25,19-25,2-25)
02η αγωνιστική
Σαβ-12/03/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Πανελλήνιος ΓΣ3-0
(25-18,25-14,26-24)
Κυρ-13/03/2217:00Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος)Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου3-0
(25-13,25-9,25-14)
Κυρ-13/03/2217:3020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΕΣ Ιάσων Κολωνού – ΑΕ Γκράβας0-3
(14-25,5-25,9-25)
Κυρ-13/03/2221:00ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΠΣ Ορφέας3-0
(25-6,25-2,25-6)
03η αγωνιστική
Σαβ-19/03/2211:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου3-1
(25-15,24-26,25-19,25-14)
Σαβ-19/03/2212:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Γκύζη Πολυγώνου – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(13-25,14-25,10-25)
Κυρ-20/03/2213:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού3-0
(25-22,25-11,25-20)
Κυρ-20/03/2219:3020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΠΣ Ορφέας – Παναθηναϊκός ΑΟ0-3
(3-25,10-25,13-25)
04η αγωνιστική
Σαβ-2/04/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΠΣ Ορφέας3-0
(25-15,25-15,25-16)
Κυρ-3/04/2213:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου1-3
(25-17,15-25,23-25,27-29)
Κυρ-3/04/2217:00Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος)Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕ Γκράβας2-3
(25-22,26-24,18-25,13-25,13-15)
Κυρ-3/04/2217:3020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΕΣ Ιάσων Κολωνού – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου0-3
(6-25,9-25,12-25)
05η αγωνιστική
Σαβ-9/04/2211:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-11,25-4,25-14)
Σαβ-9/04/2212:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Γκύζη Πολυγώνου – ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού3-0
(25-13,25-15,25-15)
Κυρ-10/04/2217:0020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΠΣ Ορφέας – Πανελλήνιος ΓΣ0-3
(21-25,10-25,16-25)
Κυρ-10/04/2221:00ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – Παναθηναϊκός ΑΟ3-0
(25-16,25-10,25-17)
06η αγωνιστική
Σαβ-16/04/2212:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Γκύζη Πολυγώνου – ΑΠΣ Ορφέας3-0
(25-10,25-2,25-23)
Σαβ-16/04/2214:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου0-3
(13-25,12-25,8-25)
Κυρ-17/04/2213:00ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕ Γκράβας0-3
(15-25,11-25,12-25)
Κυρ-17/04/2217:3020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΕΣ Ιάσων Κολωνού – Παναθηναϊκός ΑΟ0-3
(6-25,11-25,18-25)
07η αγωνιστική
Σαβ-30/04/2211:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου3-1
(25-14,25-20,23-25,25-9)
Κυρ-1/05/2217:00Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος)Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕ Αμπελοκήπων3-2
(21-25,24-26,25-16,25-16,15-6)
Κυρ-1/05/2219:3020 Λύκειο Αγ. ΝικολάουΑΠΣ Ορφέας – ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού0-3
(11-25,21-25,9-25)
Κυρ-1/05/2221:00ΓαλατσίουΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – Πανελλήνιος ΓΣ3-0
(25-7,25-8,25-9)