Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ20 – Α΄ Φαση – Β’ Ομιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2020 – 2021
Πρόγραμμα Αγώνων

ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
ΓΣ Κορωπίου – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-4/10/2014:30Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης0-3
(14-25,15-25,9-25)
Κυρ-4/10/2018:30ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΕ Αμπελοκήπων3-2
(19-25,21-25,25-17,25-18,16-14)
Κυρ-4/10/2019:30Βούλας (Γ. Γεννηματάς)ΑΣΠΕ “Θέτις” – ΑΟΝ Ζηρίνειος2-3
(25-18,25-21,20-25,21-25,7-15)
Τρι-6/10/2021:30ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΕ Αγίας Παρασκευής3-0
(25-16,25-7,25-10)
02η αγωνιστική
ΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΓΣ Κορωπίου
Κυρ-11/10/2017:00ΜυρακτήςΝέοι Βύρωνος – ΕΑΟ Σπάτων3-0
(25-15,25-11,25-18)
Κυρ-11/10/2017:00ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟΝ Ζηρίνειος0-3
(14-25,13-25,19-25)
Κυρ-11/10/2018:30ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟ Μαρκοπούλου0-3
(9-25,15-25,13-25)
Κυρ-11/10/2019:00Νέας Μάκρης (Γ. Δημητριάδης)ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης – ΑΣΠΕ “Θέτις”0-3
(15-25,19-25,24-26)
03η αγωνιστική
ΓΣ Κορωπίου – Πανελλήνιος ΓΣ
Κυρ-18/10/2012:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης3-0
(25-16,25-17,25-7)
Κυρ-18/10/2014:30Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΕ Αγίας Παρασκευής1-3
(22-25,21-25,25-22,16-25)
Κυρ-18/10/2018:30ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-8,25-11,25-19)
Κυρ-18/10/2019:30Βούλας (Γ. Γεννηματάς)ΑΣΠΕ “Θέτις” – Νέοι Βύρωνος0-3
(11-25,20-25,19-25)
04η αγωνιστική
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Κορωπίου
Κυρ-25/10/2017:00ΜυρακτήςΝέοι Βύρωνος – ΑΟΝ Ζηρίνειος1-3
(25-16,23-25,22-25,23-25)
Κυρ-25/10/2017:00ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης3-0
(25-11,25-20,25-15)
Κυρ-25/10/2018:30ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΕΑΟ Σπάτων3-0
(25-23,25-10,25-16)
Κυρ-25/10/2018:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΣΠΕ “Θέτις”
05η αγωνιστική
ΓΣ Κορωπίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Κυρ-1/11/2012:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Κυρ-1/11/2014:30Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΟ Μαρκοπούλου
Κυρ-1/11/2019:00Νέας Μάκρης (Γ. Δημητριάδης)ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-1/11/2019:30Βούλας (Γ. Γεννηματάς)ΑΣΠΕ “Θέτις” – Πανελλήνιος ΓΣ
06η αγωνιστική
ΓΣ Κορωπίου – ΕΑΟ Σπάτων
Κυρ-8/11/2010:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-8/11/2018:30ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – ΑΟΝ Ζηρίνειος
Κυρ-8/11/2018:30ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠΕ “Θέτις”
Κυρ-8/11/2018:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης
07η αγωνιστική
ΑΣΠΕ “Θέτις” – ΓΣ Κορωπίου
Κυρ-15/11/2012:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΑΟ Μαρκοπούλου
Κυρ-15/11/2014:30Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΕ Αμπελοκήπων
Κυρ-15/11/2017:00ΜυρακτήςΝέοι Βύρωνος – ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Κυρ-15/11/2019:00Νέας Μάκρης (Γ. Δημητριάδης)ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης – Πανελλήνιος ΓΣ
08η αγωνιστική
ΓΣ Κορωπίου – ΑΟΝ Ζηρίνειος
Κυρ-22/11/2010:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Κυρ-22/11/2014:30Σπάτα (Δ. Δημητρίου)ΕΑΟ Σπάτων – ΑΣΠΕ “Θέτις”
Κυρ-22/11/2018:30ΠανελληνίουΠανελλήνιος ΓΣ – Νέοι Βύρωνος
Κυρ-22/11/2018:30ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης
09η αγωνιστική
ΑΟ “Ίσιδα – Δίας” Νέας Μάκρης – ΓΣ Κορωπίου
Κυρ-29/11/2012:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΕΑΟ Σπάτων
Κυρ-29/11/2015:00ΜυρακτήςΝέοι Βύρωνος – ΑΟ Μαρκοπούλου
Κυρ-29/11/2018:30Αγίας ΠαρασκευήςΑΕ Αγίας Παρασκευής – Πανελλήνιος ΓΣ
Κυρ-29/11/2019:30Βούλας (Γ. Γεννηματάς)ΑΣΠΕ “Θέτις” – ΑΕ Αμπελοκήπων