Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ20 – Β΄ Φάση – Α΄ Γκρουπ – Α’ ‘Όμιλος (θέσεις 1-12)

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Κυρ-5/12/2109:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΑΟ Νέοι Βύρωνος0-3
(9-25,20-25,15-25)
Κυρ-5/12/2118:30ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠΕ “Θέτις”3-0
(25-14,25-19,26-24)
Κυρ-5/12/2121:00Νέο Κλειστό ΜεταμόρφωσηςΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΕ Αμπελοκήπων3-0
(25-17,25-12,25-22)
02η αγωνιστική
Κυρ-12/12/2110:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣΠΕ “Θέτις”3-0
(25-12,25-13,25-15)
Κυρ-12/12/2115:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΟ Μαρκοπούλου0-3
(17-25,24-26,23-25)
Κυρ-12/12/2121:00Νέο Κλειστό ΜεταμόρφωσηςΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΟΝ Ζηρίνειος3-0
(25-8,25-16,25-14)
03η αγωνιστική
Κυρ-19/12/2112:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(19-25,21-25,12-25)
Κυρ-19/12/2117:00ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης3-0
(25-21,25-22,25-23)
Κυρ-19/12/2119:30Βούλας (Γ. Γεννηματάς)ΑΣΠΕ “Θέτις” – ΑΟ Νέοι Βύρωνος0-3
(7-25,16-25,21-25)
04η αγωνιστική
Κυρ-9/01/2210:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Κυρ-9/01/2212:00ΖηρινείουΑΟΝ Ζηρίνειος – ΑΟ Μαρκοπούλου
Κυρ-9/01/2221:00Νέο Κλειστό ΜεταμόρφωσηςΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΣΠΕ “Θέτις”
05η αγωνιστική
Κυρ-16/01/2215:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
Κυρ-16/01/2218:30ΜαρκοπούλουΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Κυρ-16/01/2219:30Βούλας (Γ. Γεννηματάς)ΑΣΠΕ “Θέτις” – ΑΟΝ Ζηρίνειος

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ20 – Α΄ Φάση – Β’ ‘Ομιλος

Αγωνιστική Περίοδος 2021 – 2022
Πρόγραμμα Αγώνων
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
Παναθηναϊκός ΑΟ – Ρεπό
Κυρ-3/10/2111:45Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(14-25,20-25,23-25)
Κυρ-3/10/2116:00ΑπόλλωναΓΣ Απόλλων – ΑΟ Νέοι Βύρωνος0-3
(13-25,8-25,16-25)
Κυρ-3/10/2119:00Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας (Απ. Κόντος)ΑΕΚ – Ένωση Βύρωνα1-3
(21-25,25-21,13-25,20-25)
Κυρ-3/10/2121:003ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – ΑΣ Αίολος Φυλής3-0
(25-6,25-8,25-5)
02η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ρεπό
Κυρ-10/10/2115:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Γκράβας3-0
(25-17,25-11,25-8)
Κυρ-10/10/2117:30Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας (Απ. Κόντος)ΑΣ Αίολος Φυλής – ΑΕΚ0-3
(14-25,8-25,15-25)
Κυρ-10/10/2119:00Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος)Παναθηναϊκός ΑΟ – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου0-3
(23-25,12-25,8-25)
Κυρ-10/10/2120:30Βύρωνα (Στέφανος Καραλής)Ένωση Βύρωνα – ΓΣ Απόλλων3-0
(25-17,25-16,25-14)
03η αγωνιστική
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – Ρεπό
Κυρ-17/10/2110:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέοι Βύρωνος0-3
(28-30,22-25,16-25)
Κυρ-17/10/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – Ένωση Βύρωνα0-3
(20-25,16-25,15-25)
Κυρ-17/10/2115:00ΑπόλλωναΓΣ Απόλλων – ΑΣ Αίολος Φυλής3-0
(25-12,25-17,25-18)
Κυρ-17/10/2119:00Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας (Απ. Κόντος)ΑΕΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ3-0
(25-18,25-20,25-19)
04η αγωνιστική
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Ρεπό
Κυρ-24/10/2117:30ΣπάρτακοςΑΣ Αίολος Φυλής – ΑΕ Γκράβας0-3
(4-25,14-25,14-25)
Κυρ-24/10/2119:00Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος)Παναθηναϊκός ΑΟ – ΓΣ Απόλλων3-1
(24-26,26-24,25-22,25-16)
Κυρ-24/10/2120:30Βύρωνα (Στέφανος Καραλής)Ένωση Βύρωνα – ΑΕ Αμπελοκήπων1-3
(19-25,21-25,25-22,16-25)
Κυρ-24/10/2121:003ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – ΑΕΚ3-0
(25-9,25-19,25-15)
05η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ρεπό
Κυρ-31/10/2110:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣ Αίολος Φυλής3-0
(25-9,25-18,25-13)
Κυρ-31/10/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – Παναθηναϊκός ΑΟ3-2
(25-21,25-17,18-25,21-25,15-11)
Κυρ-31/10/2115:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – Ένωση Βύρωνα3-1
(25-15,25-16,23-25,25-15)
Κυρ-31/10/2116:00ΑπόλλωναΓΣ Απόλλων – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου0-3
(9-25,15-25,5-25)
06η αγωνιστική
Ένωση Βύρωνα – Ρεπό
Κυρ-7/11/2117:30ΣπάρτακοςΑΣ Αίολος Φυλής – ΑΟ Νέοι Βύρωνος0-3
(18-25,7-25,13-25)
Κυρ-7/11/2119:30Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας (Απ. Κόντος)ΑΕΚ – ΓΣ Απόλλων3-0
(25-14,25-23,25-15)
Κυρ-7/11/2121:003ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Γκράβας3-0
(25-17,25-17,25-17)
Τετ-10/11/2117:30ΑΚ ΓουδήΠαναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(18-25,12-25,19-25)
07η αγωνιστική
ΓΣ Απόλλων – Ρεπό
Κυρ-14/11/2110:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου1-3
(25-20,19-25,23-25,16-25)
Κυρ-14/11/2111:30Γκράβας (Αντώνης Τρίτσης)ΑΕ Γκράβας – ΑΕΚ3-1
(25-21,26-24,21-25,25-14)
Κυρ-14/11/2118:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – Παναθηναϊκός ΑΟ3-0
(25-10,25-15,25-20)
Κυρ-14/11/2120:30Βύρωνα (Στέφανος Καραλής)Ένωση Βύρωνα – ΑΣ Αίολος Φυλής3-0
(25-12,25-9,25-9)
08η αγωνιστική
ΑΣ Αίολος Φυλής – Ρεπό
Κυρ-21/11/2116:00ΑπόλλωναΓΣ Απόλλων – ΑΕ Γκράβας1-3
(20-25,28-26,26-28,19-25)
Κυρ-21/11/2117:00Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος)Παναθηναϊκός ΑΟ – Ένωση Βύρωνα1-3
(26-24,24-26,22-25,14-25)
Κυρ-21/11/2117:00Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας (Απ. Κόντος)ΑΕΚ – ΑΕ Αμπελοκήπων0-3
(17-25,17-25,15-25)
Κυρ-21/11/2121:003ο Λύκειο Αγ.ΔημητρίουΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Νέοι Βύρωνος3-2
(17-25,21-25,25-10,25-14,15-11)
09η αγωνιστική
ΑΕ Γκράβας – Ρεπό
Κυρ-28/11/2110:15ΑΚ ΓουδήΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Απόλλων3-0
(25-13,25-7,25-14)
Κυρ-28/11/2115:00ΜυρακτήςΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΕΚ3-0
(25-11,25-18,25-21)
Κυρ-28/11/2116:301ο ΓΕΛ ΖεφυρίουΑΣ Αίολος Φυλής – Παναθηναϊκός ΑΟ0-3
(13-25,7-25,19-25)
Κυρ-28/11/2120:30Βύρωνα (Στέφανος Καραλής)Ένωση Βύρωνα – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου0-3
(14-25,12-25,22-25)